دستورالعمل بهداشتی، نحوه فاصله گذاری اجتماعی و الزامات بهداشتی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ اعلام شد.

آزمون‌ ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته‌ سال ۱۴۰۱ کشور در نوبت صبح روزهای چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه و جمعه ۳۰ اردیبهشت ‌ماه سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

براین اساس، داوطلبان باید به موقع خود را به محل آزمون برسانند و حضور خود را به دقایق پایانی موکول نکنند تا تردد بی مورد در محل آزمون صورت نگیرد.

هنگام ورود و خروج به حوزه باید فاصله حداقل یک متر میان داوطلبان حفظ شود.  

همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی است.

داوطلبان باید از تماس دست ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون خودداری کرده و هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده کنند.

در پایان آزمون نیز داوطلبان باید تا زمان اعلام خروج از سالن توسط عوامل اجرایی همچنان بر صندلی خود مستقر باشند و به پیام‌هایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و در جلسه آزمون از بلندگو پخش می شود با دقت گوش کنند.

اگر داوطلبی مبتلا به بیماری کرونا است باید در زمان ورود به حوزه برگزاری آزمون، (با ارائه رسید نتیجه آزمایش PCR) مسوولان حوزه را مطلع کند تا پیش‌بینی‌های لازم صورت گیرد.

این مطلب برایم مفید است
۰


نفر
این پست را پسندیده اند