سردار احمد طاهری امروز در گفت و گو با فارس اظهار کرد: در ادامه طرح تشدید با متخلفان اقتصادی و برخورد با قاچاق و یا احتکار هر گونه کالای اساسی مردم، روز گذشته ماموران انتظامی استان در شهرستان های “زاهدان و ایرانشهر”موفق به کشف دو محموله روغن خوراکی و برنج احتکاری و قاچاق شدند.

وی افزود: در یکی از عملیات ها ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان در بازرسی از یک انبار در شهر زاهدان ضمن توقیف ۳۲ تن و ۵۰۰ کیلو گرم روغن خوراکی و همچنین ۱۵ تن برنج به صورت احتکاری، فرد متخلف را شناسایی و به مراجع قضائی معرفی کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان همچنین به عملیات دیگر ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر مستقر در ایست و بازرسی مسجد حضرت ابوالفضل(ع) این شهرستان اشاره نمود و اضافه کرد: در این عملیات یک دستگاه کامیون حامل ۱۰ تن روغن خوراکی قاچاق توقیف و راننده متخلف به دستگاه قضائی معرفی شد.

به گفته سردار طاهری؛ ارزش مجموع ۴۲ تن و ۵۰۰ کیلو گرم روغن خوراکی و برنج احتکاری و قاچاق ۵۰ میلیارد ریال برآورده شده است که با هماهنگی قضائی کالاهای اساسی مردم به عرضه توزیع در بازار بازگشت.

 رئیس پلیس سیستان و بلوچستان بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاقیان و محتکران کالاهای اساسی مردم تاکید کرد و خاطر نشان نمود:کوچکترین فعالیت از سوی متخلفان اقتصادی، برخورد جدی پلیس و دستگاه قضائی را به همراه دارد.

این مطلب برایم مفید است
۰


نفر
این پست را پسندیده اند