فهرست بستن

گرانی کتاب را لمس می‌کنیم/ شیوه آقای سخنگو برای خرید از نمایشگاه کتابکد خبر:
۵۵۱۷۵۴


۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۱۸:۱۹:۰۱

بهادری جهرمی:

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت گفت: موضوع گرانی کاغذ سبب گرانی کتاب شده و این امر سبب بروز مشکل برای علاقه‌مندان است و ما هم از این قائده مستثنی نیستیم.علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با حضور در مصلای امام خمینی (ره) ضمن بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت‌وگو کرد.

نحوه تهیه کتاب آقای سخنگو از نمایشگاه کتاب

​به گزارش فارس، بهادری جهرمی در پاسخ به این سؤال که قصد دارید از نمایشگاه چه کتاب‌هایی تهیه کنید، گفت: تعدادی کتاب همین جا در نمایشگاه می‌بینم و اگر مورد پسند بود می‌خرم، تعدادی هم ناشران به من پیشنهاد می‌دهند، تعدادی هم تازه‌های نشر را بررسی می‌کنم و در میان اینها اگر کتاب مورد پسند بود، می‌خرم.

اغلب کتاب‌های مورد نظرم را از فضای مجازی می‌خرم

وی ادامه داد: البته من تعدادی هم کتاب نشان کرده بودم که آنها را از طریق فضای مجازی تهیه می‌کنم. اصولاً اغلب کتاب‌های مورد نظرم را از طریق مجازی خریداری می‌کنم.

به کتاب‌های دفاع مقدسی علاقه دارم و به مردم پیشنهاد می‌کنم

جهرمی در پاسخ به این سؤال که چه کتاب‌هایی برای مطالعه به علاقه‌مندان پیشنهاد می‌کنید، گفت: به نظرم خواندن و مطالعه کتاب خوب است حال اینکه چه کتابی مطالعه کنند، در اولویت بعدی قرار دارد. البته من کتاب‌های دفاع مقدسی را بیشتر می‌پسندم و مطالعه این کتاب‌ها را هم به مردم پیشنهاد می‌کنم.

گرانی کتاب را ما هم لمس می‌کنیم

سخنگوی دولت درباره اینکه با گرانی کتاب چگونه از نمایشگاه خرید می‌کند، گفت: موضوع گرانی کاغذ سبب گرانی کتاب شده و این امر سبب بروز مشکل برای علاقه‌مندان کتاب و کتاب‌خوانی شده است. ما هم از این قائده مستثنی نیستیم و هزینه خرید کتاب را بخشی با هزینه شخصی و بخشی را هم توسط یارانه کتاب که به اهالی فرهنگ پرداخت می‌کنند.Adblock test (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.