فهرست بستن

ارایه تسهیلات کم بهره به آبزی‌پروران مشوق تولید است

سید موسی فاضلی راد در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بازدید از ۴ طرح نیمه تمام آبزی پروری در شهرستان به همراه نماینده بنیاد برکت اظهار کرد: در راستای توسعه فعالیت های آبزی پروری در حوزه مشاغل خانگی و به منظور حمایت از طرح های نوین پرورش ماهی در شهرستان جلسه ای با نماینده بنیاد برکت برگزار شد.

وی با تاکید بر تسریع در روند اعطای تسهیلات به بهره برداران آبزی پروری افزود: تاکنون ۱۰ متقاضی تسهیلات بنیاد برکت به بانک معرفی شده است و تسهیلات ۴ نفر نیمه اول سال جاری و سایر متقاضیان تا پایان سال پرداخت خواهد شد.

رئیس اداره شیلات حمیدیه تصریح کرد: اشتغال خرد و توسعه روستایی در مناطق مستعد آبزی پروری در گروی ارائه تسهیلات و مشوق های تولید است و در این زمینه خواستار افزایش تسهیلات کم بهره مکانیزاسیون به بهره برداران این حوزه هستیم.

فاضلی راد گفت: این گونه مشوق ها در شرایطی که مشکل کم آبی، حوزه آبزی پروری را تحت تاثیر قرار داده است موجب استقبال بهره برداران از روش های جدید و سازگار با شرایط فعلی خواهد شد.

وی با بیان اینکه توسعه مناطق کم برخوردار با فعالیت های شیلاتی ادامه دارد، عنوان کرد: در صورت بهره برداری از این طرح ها، علاوه بر مصرف بهینه آب و ایجاد اشتغال در مناطق کم برخوردار حدود ۱۰۰ تن به میزان تولیدات شیلاتی شهرستان در سال جاری افزوده خواهد شد.

انتهای پیام

Adblock test (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.